diffutils-3.0 - en to lv translation catalogue (130 entries)

en: program error
lv: programmas kļūda

en: stack overflow
lv: steka pārplūšana

en: Unknown system error
lv: Nezināma sistēmas kļūda

en: regular empty file
lv: parasts tukšs fails

en: regular file
lv: parasts fails

en: directory
lv: direktorija

en: block special file
lv: īpašais bloka fails

en: character special file
lv: īpašaias rakstzīmes fails

en: symbolic link
lv: simboliskā saite

en: socket
lv: sokets

en: message queue
lv: ziņu rinda

en: semaphore
lv: semafors

en: shared memory object
lv: koplietots atmiņas objekts

en: typed memory object
lv: tipa atmiņas objekts

en: weird file
lv: dīvains fails

en: %s: option '--%s' doesn't allow an argument
lv: %s: opcija "--%s" neatļauj argumentu

en: %s: option '%c%s' doesn't allow an argument
lv: %s: opcija "%c%s" neatļauj argumentu

en: %s: option '--%s' requires an argument
lv: %s: opcijai "%s"  nepieciešams arguments

en: %s: unrecognized option '--%s'
lv: %s: neatpazīta opcija "--%s"

en: %s: unrecognized option '%c%s'
lv: %s: neatpzīta opcija "%c%s"

en: %s: invalid option -- '%c'
lv: %s: nderīga opcija -- "%c"

en: %s: option requires an argument -- '%c'
lv: %s: opcijai nepieciešams arguments -- "%c"

en: %s: option '-W %s' is ambiguous
lv: %s: opcija "-W %s" ir divdomīga

en: %s: option '-W %s' doesn't allow an argument
lv: %s: opcija "-W %s" neatļauj argumentu

en: %s: option '-W %s' requires an argument
lv: %s: opcijai "-W %s"  nepieciešams arguments

note: TRANSLATORS: Get translations for open and closing quotation marks. The message catalog should translate "`" to a left quotation mark suitable for the locale, and similarly for "'".  If the catalog has no translation, locale_quoting_style quotes `like this', and clocale_quoting_style quotes "like th
en: `
lv: "

en: '
lv: "

en: Success
lv: Veiksmīgi

en: No match
lv: Nav sakritību

en: Invalid regular expression
lv: Nederīga regulārā izteiksme

en: Invalid collation character
lv: Nederīga salīdzināmā rakstzīme

en: Invalid character class name
lv: Nederīgs rakstzīmju klases nosaukums

en: Trailing backslash
lv: Atkārtojošās otrādās slīpsvītras

en: Invalid back reference
lv: Nederīga aizmugures atsauce

en: Unmatched [ or [^
lv: Nesakrītošs [ vao [^

en: Unmatched ( or \(
lv: Nesakrītošs ( vai \(

en: Unmatched \{
lv: Nesakrītošs \{

en: Invalid content of \{\}
lv: Nederīgs saturs iekš \{\}

en: Invalid range end
lv: Nederīgas apgabala beigas

en: Memory exhausted
lv: Izskausta atmiņa

en: Invalid preceding regular expression
lv: Nederīga iepriekšējā regulārā izteiksme

en: Premature end of regular expression
lv: Priekšlaicīgas beigas regulārai izteiksmei

en: Regular expression too big
lv: Pārāk liela regulārā izteiksme

en: Unmatched ) or \)
lv: Nesakrītošs ) vai \)

en: No previous regular expression
lv: Nav iepriekšējas regulārās izteiksmes

en: memory exhausted
lv: atmiņa izskausta

en: unknown stream
lv: nezināma plūsma

en: failed to reopen %s with mode %s
lv: neizdevās atkārtoti atvērt %s režīmā %s

en: invalid %s%s argument `%s'
lv: nederīgs %s%s arguments "%s"

en: invalid suffix in %s%s argument `%s'
lv: nederīgs  piedēklis iekš %s%s argumenta "%s"

en: %s%s argument `%s' too large
lv: %s%s arguments "%s" ir pārak liels

en: Packaged by %s (%s)
lv: Pakoja %s (%s)

en: Packaged by %s
lv: Pakoja %s

en: 
    License GPLv3+: GNU GPL version 3 or later <http://gnu.org/licenses/gpl.html>.
    This is free software: you are free to change and redistribute it.
    There is NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
lv: 
    Licence GPLv3+: GNU GPL versija 3 vai vēlāka <http://gnu.org/licenses/gpl.html>.
    Šī ir brīva programatūra: jums ir brīvība mainīt un izplatīt to.
    NAV GARANTIJAS, līdz likuma atļautajam līmenim.

note: TRANSLATORS: %s denotes an author name.
en: Written by %s.
lv: Sarakstīja %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name.
en: Written by %s and %s.
lv: Sarkstīja %s un %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name.
en: Written by %s, %s, and %s.
lv: Sarkstīja %s, %s un %s

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    and %s.
lv: Sarkstīja %s, %s, %s
    un %s

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, and %s.
lv: Sarkstīja %s, %s, %s,
    %s un %s

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, and %s.
lv: Sarkstīja %s, %s, %s,
    %s, %s un %s

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, and %s.
lv: Sarkstīja %s, %s, %s,
    %s, %s, %s un %s

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    and %s.
lv: Sarkstīja %s, %s, %s,
    %s,%s, %s, %s,
    un %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    %s, and %s.
lv: Sarkstīja %s, %s, %s,
    %s,%s, %s, %s,
    %s un %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    %s, %s, and others.
lv: Sarkstīja %s, %s, %s,
    %s,%s, %s, %s,
    %s, %s un citi.

note: TRANSLATORS: The placeholder indicates the bug-reporting address for this package.  Please add _another line_ saying "Report translation bugs to <...>\n" with the address for translation bugs (typically your translation team's web or email address).
en: 
    Report bugs to: %s
lv: 
    Ziņojiet par kļūdām uz: %s

en: Report %s bugs to: %s
lv: Ziņojiet %s kļūdas uz: %s

en: %s home page: <%s>
lv: %s mājas lapa: <%s>

en: %s home page: <http://www.gnu.org/software/%s/>
lv: %s mājas lapa: <http://www.gnu.org/software/%s/>

en: General help using GNU software: <http://www.gnu.org/gethelp/>
lv: Vispārēja palīdzība izmantojot GNU programmatūru: <http://www.gnu.org/gethelp/>

en: Files %s and %s differ
lv: Faili %s un %s atšķiras

en: Binary files %s and %s differ
lv: Binārie faili %s un %s atšķiras

en: No newline at end of file
lv: Nav jaunu rindu faila beigās

en: Try `%s --help' for more information.
lv: Mēģiniet "%s --help" , lai iegūtu vairāk informācijas.

en: invalid --ignore-initial value `%s'
lv: nederīga --ignore-initial vērtība "%s"

en: options -l and -s are incompatible
lv: opcijas -l un -s nav savstarpēji saderīgas

en: write failed
lv: rakstīšana neizdevās

en: standard output
lv: standarta izvads

en: Usage: %s [OPTION]... FILE1 [FILE2 [SKIP1 [SKIP2]]]
lv: Izmantošana: %s [OPCIJAS]... FAILS1 [FAILS2 [IZLAIST1 [IZLAIST2]]]

en: Compare two files byte by byte.
lv: Salīdzināt divus faili baitu pa baitam.

en: SKIP values may be followed by the following multiplicative suffixes:
    kB 1000, K 1024, MB 1,000,000, M 1,048,576,
    GB 1,000,000,000, G 1,073,741,824, and so on for T, P, E, Z, Y.
lv: IZLAIST vērtības var sekot vairāki piedēkļi:
    kB 1000, K 1024, MB 1,000,000, M 1,048,576,
    GB 1,000,000,000, G 1,073,741,824, un tā tālāk T, P, E, Z, Y.

en: If a FILE is `-' or missing, read standard input.
lv: Ja FAILAM ir "-" vai trūkst, tad lasīt standarta ievadu.

en: Exit status is 0 if inputs are the same, 1 if different, 2 if trouble.
lv: Izejas stāvoklis ir 0, ja ievads ir tāds pats, 1 ja tas ir atšķirīgs, 2 ja ir neptikšanas.

en: invalid --bytes value `%s'
lv: nederīga --bytes vērtība "%s"

en: missing operand after `%s'
lv: trūkst operands pēc "%s"

en: extra operand `%s'
lv: papildus operands "%s"

en: %s %s differ: byte %s, line %s
lv: %s %s atšķiras: baits %s, rinda %s

en: %s %s differ: byte %s, line %s is %3o %s %3o %s
lv: %s %s atšķiras: baits %s, rinda %s ir %3o %s %3o %s

en: cmp: EOF on %s
lv: cmp: EOF uz %s

en: invalid context length `%s'
lv: nederīgs konteksta garums "%s"

en: pagination not supported on this host
lv: lapošana netiek atbalstīta uz šī resursdatora

en: too many file label options
lv: pārāk daudz faila etiķešu opciju

en: invalid width `%s'
lv: nederīgs platums "%s"

en: conflicting width options
lv: konfliktējošas platuma opcijas

en: invalid horizon length `%s'
lv: nederīgs horizontālais garums "%s"

en: invalid tabsize `%s'
lv: nederīgs tabulācijas izmērs "%s"

en: conflicting tabsize options
lv: konfliktējošas tabulācijas izmēru opcijas

en: --from-file and --to-file both specified
lv: --from-file un --to-file abi norādīti

en:   LTYPE is `old', `new', or `unchanged'.  GTYPE is LTYPE or `changed'.
lv:   LTYPE ir "old", "new", vai "unchanged".  GTYPE ir LTYPE vai "changed".

en: FILES are `FILE1 FILE2' or `DIR1 DIR2' or `DIR FILE...' or `FILE... DIR'.
lv: FAILI ir "FAILS1 FAILS2" vai "DIREKTORIJA1 DIREKTORIJA2" vai "DIREKTORIJA FAILS..." vai "FAILS... DIREKTORIJA".

en: If a FILE is `-', read standard input.
lv: Ja FAILS ir "-", lasīt standarta ievadu

en: Usage: %s [OPTION]... FILES
lv: Izmantošana: %s [OPCIJAS]... FAILI

en: conflicting %s option value `%s'
lv: konfliktējoša %s opcijas vērtība "%s"

en: conflicting output style options
lv: konfliktējoša izvades stila opcijas

en: Only in %s: %s
lv: Tikai iekš %s: %s

en: cannot compare `-' to a directory
lv: nevar salīdzināt "-" ar direktoriju

en: -D option not supported with directories
lv: -D opcija netik atbalstīta ar direktorijām

en: Common subdirectories: %s and %s
lv: Kopējās apakšdirektorijas: %s un %s

en: File %s is a %s while file %s is a %s
lv: Fails %s ir %s kamēr fails %s ir %s

en: Files %s and %s are identical
lv: Fails %s un %s ir identiski

en: incompatible options
lv: savstarpēji nesaderīgas opcijas

en: `-' specified for more than one input file
lv: "-" norādīts vairāk par vienu ievades failu

en: read failed
lv: lasīšana neizdevās

en: Usage: %s [OPTION]... MYFILE OLDFILE YOURFILE
lv: Izmantošana: %s [OPCIJAS]... MANSFAILS VECAISFAILS JŪSUFAILS

en: Compare three files line by line.
lv: Salīdzināt trīs failus rindiņu pa rindiņai.

en: Exit status is 0 if successful, 1 if conflicts, 2 if trouble.
lv: Izejas stāvoklis ir 0, ja tas ir veiksmīgs, 1 ja ir konflikts, 2 ja ir nepatikšanas.

en: internal error: screwup in format of diff blocks
lv: iekšējā kļūda: grīstē saiešana diff bloku formātā

en: %s: diff failed:
lv: %s: diff neizdevās:

en: internal error: invalid diff type in process_diff
lv: iekšējā kļūda: nederīgs diff veids iekš process_diff

en: invalid diff format; invalid change separator
lv: nederīgs diff formāts; nederīgs izmaiņu atdalītājs

en: invalid diff format; incomplete last line
lv: nederīgs diff formāts; nepilnīga pēdējā rindiņa

en: subsidiary program `%s' could not be invoked
lv: nevarēja izsaukt palīgprogrammu "%s"

en: invalid diff format; incorrect leading line chars
lv: nederīgs diff formāts; nederīgas rindas ievades rakstzīmes

en: internal error: invalid diff type passed to output
lv: iekšējā kļūda: nederīgs uz izvadu padotais diff veids

en: input file shrank
lv: ievades fails saruka

en: cannot compare file names `%s' and `%s'
lv: nevar salīdzināt faila nosaukumus "%s" un "%s"

en: %s: recursive directory loop
lv: %s: rekrusīvs direktorijas cikls

en: Usage: %s [OPTION]... FILE1 FILE2
lv: Izmantošana: %s [OPCIJAS]... FAILS1 FAILS2

en: cannot interactively merge standard input
lv: nevar interaktīvi sapludināt standarta ievadu

en: both files to be compared are directories
lv: abi salīdzināmie faili ir direktorijas

en: ed:	Edit then use both versions, each decorated with a header.
    eb:	Edit then use both versions.
    el or e1:	Edit then use the left version.
    er or e2:	Edit then use the right version.
    e:	Discard both versions then edit a new one.
    l or 1:	Use the left version.
    r or 2:	Use the right version.
    s:	Silently include common lines.
    v:	Verbosely include common lines.
    q:	Quit.
lv: ed:	Rediģēt tad izmantot abas versijas, katra izrotāta ar virsrakstu.
    eb:	Rediģēt un tad izmantot abas versijas.
    el vai e1:	Rediģēt un tad izmantot kreiso versiju.
    er vai e2:	Rediģēt un tad izmantot labo versiju.
    e:	Ignorēt abas versijas, tad rediģēt jauno.
    l vai 1:	Izmantot kreiso versiju.
    r vai 2:	Izmantot labo versiju.
    s:	Klusi iekļaut kopējās rindas.
    v:	Detalizēti iekļaut kopējās rindas.
    q:	Iziet.
