pam_winbind - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Success
pl: Sukces

en: No primary Domain Controler available
pl: Brak podstawowego kontolera domeny

en: No domain controllers found
pl: Nie odnaleziono kontrolerów domen

en: No logon servers
pl: Brak serwerów logowania

en: Password too short
pl: Zbyt krótkie hasło

en: The password of this user is too recent to change
pl: Hasło tego użytkownika jest zbyt nowe, aby je zmienić

en: Password is already in password history
pl: Hasło znajduje się już w historii haseł.

en: Your password has expired
pl: Hasło użytkownika wygasło

en: You need to change your password now
pl: Zmiana hasła jest wymagana w tej chwili

en: You are not allowed to logon from this workstation
pl: Brak zezwolenia na logowanie się z tej stacji roboczej

en: You are not allowed to logon at this time
pl: Brak zezwolenia na logowanie się w tej chwili

en: Your account has expired. Please contact your System administrator
pl: To konto wygasło. Proszę skontaktować się z administratorem systemu.

en: Your account is disabled. Please contact your System administrator
pl: To konto zostało wyłączone. Proszę skontaktować się z administratorem systemu.

en: Your account has been locked. Please contact your System administrator
pl: To konto zostało zablokowane. Proszę skontaktować się z administratorem systemu.

en: Invalid Trust Account
pl: Nieprawidłowe zaufane konto

en: Access is denied
pl: Brak dostępu

en: days
pl: dni

en: day
pl: dzień

en: Grace login. Please change your password as soon you're online again
pl: Logowanie dodatkowe. Proszę zmienić swoje hasło przy następnym wejściu w tryb online.

en: Domain Controller unreachable, using cached credentials instead. Network resources may be unavailable
pl: Kontroler domeny jest nieosiągalny, zamiast tego używane są zapisane wcześniej dane. Zasoby sieciowe mogą być niedostępne.

en: Your password
pl: Hasło użytkownika

en: must be at least %d characters;
pl: musi mieć co najmniej %d znaków;

en: cannot repeat any of your previous %d passwords;
pl: nie można powtarzać żadnego z poprzednich %d haseł,

en: must contain capitals, numerals or punctuation; and cannot contain your account or full name;
pl: musi zawierać litery, cyfry lub znaki interpunkcyjne i nie może zawierać nazwy konta lub nazwiska;

en: Please type a different password. Type a password which meets these requirements in both text boxes.
pl: Proszę wprowadzić inne hasło. Proszę wpisać w oba pola tekstowe hasło, które spełnia te wymagania.

en: Password does not meet complexity requirements
pl: Hasło nie spełnia wymagań złożoności

en: Password:
pl: Hasło:

note: instruct user what is happening
en: Changing password for
pl: Zmiana hasła dla

en: (current) NT password:
pl: (aktualne) hasło NT:

en: Enter new NT password:
pl: Prosze podać nowe hasło NT:

en: Retype new NT password:
pl: Powtórzenie nowego hasła NT:
